KONST / Litografier / Färglitografi 7517412
nr 751 7412
Färglitografi
signerad, Strandvägen, 104/350, motivets mått: 40 x 56
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2012
kl 17:44:03
29/3 19:19:02